Otázky


 
 • Silnější a delší erekce
 • Posiluje sexualitu
 • Zvyšuje sexuální potenci
 • Větší kontrola erekce
 • Zabraňuje předčasné ejakulaci
 • Působí jako afrodiziakum
 


Jak Manofar funguje?Manofar® je bylinný přípravek určený ke zvýšení pohlavní síly a zlepšení pohlavního života mužů. Manofar uvolňuje svalovou tkáň, rozšiřuje žíly a napomáhá průtoku krve do penisu a zároveň zabraňuje, aby z penisu odtekla příliš rychle. Manofar tak pomáhá při dosahování silné a dlouhodobé erekce. Přípravek může pomáhat také mužům, kteří mají problémy s předčasným vyvrcholením, protože přípravek umožňuje výrazně lepší kontrolu a zadržení orgazmu.
 

Jaké je použití Manofaru?


Ampuli Manofaru užijte přibližně jednu hodinu před pohlavní aktivitou. Před užitím ampuli dobře protřepejte, obsah ampule polkněte a zapijte sklenicí vody. Obsah ampule má sladkou chuť. Doba nástupu účinku se u každého jednotlivce liší, obvykle však činí půl hodiny až hodinu. V případě, že Manofar užijete při vydatném jídle, může začít účinkovat později. Manofar spolehlivě působí alespoň 24 hodin, avšak muži popisují příznivé účinky také více než 48 hodin po užití. Abyste prostředek využili v maximální míře, radíme vám, abyste před sexuální aktivitou nepili velké množství alkoholických nápojů.

Předností ampulí Manofar je rychlé působení. Díky bezprostřednímu orálnímu užití ampule Manofar působí mnohem rychleji než kapsle nebo tablety.

Manofar nesmíte užít více než jednou denně. Dávky větší než jedna lahvička (10ml) nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu. Uchovávejte Manofar mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 30 °C. Ampule Manofar jsou baleny v krabičce po 4.
 

Kdy nesmíte Manofar použít?
Před začátkem užívání léku si přesně přečtěte návod, protože obsahuje informace, které jsou pro vás důležité. V případě, že máte další otázky, poraďte se s lékařem, lékárníkem nebo zdravotní sestrou.
Manofar se nedoporučuje v případě: že máte vážnější problémy se srdcem nebo játry, že jste nedávno prodělali srdeční infarkt nebo mrtvici aže se léčíte s nekontrolovanými arytmiemi. V případě, že si nejste jisti ohledně kteréhokoli z výše uvedených bodů, poraďte se o tom se svým lékařem nebo lékárníkem. Manofar není určen osobám mladším 18 let a ženám.
 

Způsobuje Manofar nežádoucí účinky?Manofar mohou způsobit některé nežádoucí vedlejší účinky, které jsou ve své podstatě normálně vzácné a netrvají dlouho. Nejčastější vedlejší účinky jsou zarudlý obličej, lehčí bolest hlavy, sucho v ústech a dávení. Pokud se při užívání Manofar objeví jakékoli nežádoucí vedlejší účinky, přerušte užívání, případně snižte dávku na polovinu. Dávky větší než jedna lahvička (10ml) nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu.

 

Které přírodní látky obsahuje kapsle Manofar?Manofar obsahují 6 přírodních složek, jež působí rychle a efektivně. Přírodní složky jsou zvoleny velice pečlivě a ve správném poměru. Obsah jedné ampule Manofar je 10 ml a skládá se z: ženšenu, dračího ovoce goji, maka (maca), anděliky čínské, voňatce vejčitého (muira puama) a rozchodnice růžové (rhodiola).
 

Co mám udělat v případě, že s přípravkem nejsem spokojen?Poskytovatel zároveň nabízí záruku na vrácení peněz v případě, že zákazník s už použitým zbožím není spokojen. Záruka se uplatní jednoduše, diskrétně a bez otázek. Jediné, co má zákazník v takovém případě udělat, je do 30 dnů od nákupu oznámit prodejci reklamaci na e-mail info@manofar.cz a zároveň mu na své náklady vrátit zakoupené zboží s maximálně 2 chybějícími lahvičkami. Cena zboží bude vrácena v plné výši.

 

PROČ MANOFAR? • Silnější a delší erekce
 • Posiluje sexualitu
 • Zvyšuje sexuální potenci
 • Zabraňuje předčasné ejakulaci
 • Působí jako afrodiziakum
 • Větší kontrola erekce
 • Pouze přírodní složení
 • Účinkuje už po 15 minutách
 • Může působit víc než 48 hodin
 • Méně vedlejších účinků
 • Dostupné bez receptu
 • Záruka vrácení plné cenyPředání přes balíkomat a v zásilkovnách (Parcel shop)?Zásilkovny PPL a balíkomaty jsou výborným řešením pro zákazníky, kteří si přejí naprostou diskrétnost při vyzvedávání, protože slouží jako šikovná místa k převzetí zásilky. Zásilkovny PPL mají dlouhou pracovní dobu a balíkomaty PPL jsou k dispozici 24 hodin denně. Placení na balíkomatech je možné kreditní kartou a placení v Zásilkovnách kreditní kartou nebo hotovostí.
Více o balíkomatech a zásilkovnách a jejich seznam si můžete prohlédnout zde: https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist
V případě, že si nepřejete, abychom vám výrobek doručili na vaši adresu, můžete si na webu PPL Czech Republic vybrat i zásilkovnu nebo balíkomat, kde si balíček sami vyzvednete. Vše, co potřebujete napsat do pole s informacemi o doručení je vaše jméno a příjmení a adresa vybrané zásilkovny nebo zvoleného balíkomatu. Balíček vás bude čekat na stanovené, dohodnuté zásilkovně 7 dní. 


Jaké jsou způsoby platby?
Dodavatel nabízí dvě možnosti platby:
 • Při platbě po převzetí dodavatel zásilku pošle doporučeně na dobírku. Platba ceny zboží a poštovného proběhne při předání zásilky.
 • Jiným způsobem platby jsou kreditní karty přes PayPal. PayPal je způsob platby kartami VISA nebo Mastercard, který zákazníkovi poskytuje 100% bezpečnost.  
 

Jaké jsou ceny poštovného?
Smluvní partner pro doručování zásilek je PPL (Professional Parcel Logistics). Cena doručení dělá 130 Kč. Při nákupu nad 3000 Kč je poštovné zdarma. Při platbě na dobírku si PPL neúčtuje žádnou provizi. Dobírku balíčku může zákazník zaplatit kurýrovi PPL při doručení v hotovosti nebo kreditní kartou / debetní kartou.
 

Bude vidět, co je v zásilce? Jak bude vypadat můj balíček?
Ne, zásilky jsou úplně diskrétně zabalené, zapečetěné a neoznačené. Obsah balíčku ostatní neuvidí. V případě, že objednávku nechcete přijmout domů, můžete ji převzít i ve vybrané zásilkovně nebo balíkomatu.
 

Kdy můžu zásilku očekávat?
V případě, že je objednávka odeslána v pracovní den do 11 hodin, dodavatel zásilku odešle ten samý den. V případě, že je objednávka odeslána po 11. hodině, dodavatel pošle zásilku následující pracovní den. Zásilka obvykle dorazí následující pracovní den po odeslání. Partner pro doručování zásilek je PPL (Professional Parcel Logistics). PPL provádí doručení každý den od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou. Oficiální termín dodání, který PPL zaručuje, jsou 3 dny.

 
erekce, potence, impotence, vivanord, erekci, erektilní dysfunkce, manofar