Manofar® - "Erekce tvrdá
jako kámen!"Manofar® uvolňuje svalovou
tkáň, rozšiřuje žíly a napomáhá průtoku krve
do penisu a zároveň zabraňuje, aby z penisu
odtekla příliš rychle.
Přírodní Ampule Manofar® uvolňují svalovou tkáň, rozšiřují žíly a napomáhají průtoku krve do penisu a zároveň zabraňují, aby z penisu odtekla příliš rychle. Manofar® tak umožňuje silnou a dlouhotrvající erekci. Manofar® je určen výhradně k použití mužům a není určen pro ženy a osoby mladší 18 let.


Jak to funguje?

 


Manofar® je bylinný přípravek určený ke zvýšení pohlavní síly a zlepšení pohlavního života mužů. Manofar uvolňuje svalovou tkáň, rozšiřuje žíly a napomáhá průtoku krve do penisu a zároveň zabraňuje, aby z penisu odtekla příliš rychle. Manofar tak pomáhá při dosahování silné a dlouhodobé erekce. Přípravek může pomáhat také mužům, kteří mají problémy s předčasným vyvrcholením, protože přípravek umožňuje výrazně lepší kontrolu a zadržení orgazmu.

Když je muž mladý, připadá mu dosahování a udržení erekce jako něco normálního a snadného. Někdy stačí už jen letmá myšlenka. Jenže pod povrchem v našem těle se odehrává spousta činností, které umožňují a udrží erekci. Erekce je důsledkem komplexních nervových a cévních interakcí, které jsou obvykle spojené s pohlavním vzrušením. Krevní oběh má důležitou úlohu při dosahování a udržení erekce. Když jste pohlavně vzrušeni, vaše mozkové a nervové buňky reagují na pohlavní dráždění vysíláním signálů páteří do lokálního nervového systému penisu. Signály z mozku způsobí v pohlavním údu uvolnění oxidu dusíku, díky kterému se svaly penisu uvolní. To umožní zvýšený přítok krve a naplnění houbovitých tělísek krví. Penis se v důsledku toho zvětší a zvedne. Když se tělíska zvětšují, tlačí na membrány, které je obklopují. Tlak na membráně zapříčiní tlak na (odtokové žíly) vény, které odvádějí krev z penisu, vlivem čehož zůstane krev „zadržena" v tělíscích, penis tak zůstává zvětšený a tvrdý. Manofar povzbuzuje uvolňování oxidu dusíku a zvyšuje krevní průtok. Manofar umožňuje silnou a dlouhotrvající erekci. 


 
 

PROČ MANOFAR?


 
 • Silnější a delší erekce
 • Posiluje sexualitu
 • Zvyšuje sexuální potenci
 • Zabraňuje předčasné ejakulaci
 • Působí jako afrodiziakum
 • Větší kontrola erekce
 • Pouze přírodní složení
 • Účinkuje už po 15 minutách
 • Může působit víc než 48 hodin
 • Méně vedlejších účinků
 • Dostupné bez receptu
 • Záruka vrácení plné ceny

 


 

Použití
Ampuli Manofar užijte přibližně jednu hodinu před pohlavní aktivitou. Před užitím ampuli dobře protřepejte, obsah ampule polkněte a zapijte sklenicí vody. Obsah ampule má sladkou chuť. Doba nástupu účinku se u každého jednotlivce liší, obvykle však činí půl hodiny až hodinu. V případě, že Manofar užijete při vydatném jídle, může začít účinkovat později. Manofar spolehlivě působí alespoň 24 hodin, avšak muži popisují příznivé účinky také více než 48 hodin po užití. Abyste prostředek využili v maximální míře, radíme vám, abyste před sexuální aktivitou nepili velké množství alkoholických nápojů.

Předností ampulí Manofar je rychlé působení. Díky bezprostřednímu orálnímu užití ampule Manofar působí mnohem rychleji než kapsle nebo tablety.
 
Manofar nesmíte užít více než jednou denně. Dávky větší než jedna lahvička (10ml) nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu. Uchovávejte Manofar mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 30 °C.

Ampule Manofar jsou baleny v krabičce po 4.

Kontraindikace
Před začátkem užívání léku si přesně přečtěte návod, protože obsahuje informace, které jsou pro vás důležité. V případě, že máte další otázky, poraďte se s lékařem, lékárníkem nebo zdravotní sestrou.

Manofar se nedoporučuje v případě:
 • že máte vážnější problémy se srdcem nebo játry,
 • že jste nedávno prodělali srdeční infarkt nebo mrtvici a
 • že se léčíte s nekontrolovanými arytmiemi.

V případě, že si nejste jisti ohledně kteréhokoli z výše uvedených bodů, poraďte se o tom se svým lékařem nebo lékárníkem. Manofar není určen osobám mladším 18 let a ženám.
 
impotence


Vedlejší účinky
Manofar mohou způsobit některé nežádoucí vedlejší účinky, které jsou ve své podstatě normálně vzácné a netrvají dlouho. Nejčastější vedlejší účinky jsou zarudlý obličej, lehčí bolest hlavy, sucho v ústech a dávení. Pokud se při užívání Manofar objeví jakékoli nežádoucí vedlejší účinky, přerušte užívání, případně snižte dávku na polovinu. Dávky větší než jedna lahvička (10ml) nezvyšují účinnost, zvyšují pouze nežádoucí účinky a jejich sílu.